Z czego korzystać, aby mniej zapłacić w sklepie?

Kupowanie w sieci Lewiatan może być dla klientów bardzo przyjemnym doświadczeniem.Towary dostępne w sklepach wyróżnia świeżość, estetyczny wygląd oraz, oczywiście, atrakcyjna cena. Łatwo jest oszczędzać, korzystając z regularnie organizowanych promocji. Informacje o aktualnych promocjach najlepiej czerpać z dostępnych dla kupujących gazetek dotyczących bieżącego lub nadchodzącego tygodnia.

Sposób na oszczędności

Klient świadomy nigdy nie będzie przepłacał – żeby tak się stało, wydawana regularnie gazetka Lewiatan ma za zadanie służyć jako wyczerpująca informacja dla klientów. Można tam znaleźć istotne kwestie, czyli bieżące promocje – obniżki oraz do kiedy będą aktywne. Najbardziej rozsądni kupujący biorą gazetkę, na spokojnie analizują w domu i sprawdzają, który z produktów opłaci im się nabyć. Inni przeglądają ją podczas wizyty w sklepie. W tym drugim przypadku łatwo o impulsywne kupienie czegoś nie do końca potrzebnego, ale skoro i tak jest promocja, nie jest to wielki wydatek.

Oszczędzanie z gazetką

Skąd wziąć gazetkę sieci? Bywa ona dołączana do zakupów przez kasjera, ewentualnie leży na terenie sklepu, np. na ladzie i można ją wziąć zupełnie za darmo. Wynika z tego, że trzeba być stałym lub w miarę stałym klientem, żeby pozostawać na bieżąco z promocjami. Gazetka Lewiatan stanowi też podstawowy zbiór danych na temat dostępnych produktów – można się dowiedzieć czegoś o składzie lub poznać przepis na smaczne danie z wykorzystaniem danego składnika. Produkty o bardzo atrakcyjnych cenach są oznaczone w gazetce żółtym kolorem oraz dodatkowymi napisami, co sprzyja zwróceniu na nie szczególnej uwagi.

Cykliczne promocje

Osoby zainteresowane promocjami odwiedzają sklep codziennie lub na przykład co dwa dni. Dostępna w widocznym miejscu gazetka Lewiatan nie jest im zbytnio potrzebna, bo stali klienci i tak wiedzą, gdzie szukać obniżek i ważnych informacji. Większość promocji w sklepie jest cykliczna, więc jeśli dana osoba spóźni się na jeden tani zakup, za jakiś czas będzie znów mieć na to okazję. Czasami wysprzedanie wszystkich towarów z promocji nie oznacza, że już się nie pojawią – sklep zapewne postara się dostarczyć więcej zapasów, by kolejni klienci mogli kupić je w opłacalnej cenie.

Nie tylko ceny – a może?

Aczkolwiek informacje o cenach produktów są bardzo ważne, nie stanowią całej treści gazetki. Klienci bywają zainteresowani również ciekawostkami – informacje takie też pomagają w osiągnięciu niższej ceny za zakupy, bo wyposażeni w nową wiedzę kupujący od razu sięgają po właściwe produkty. Przykładem tego typu treści są przepisy na śniadanie, obiad, kolację. Przepis uwzględnia przecenione, atrakcyjne produkty, więc porcja na jedną osobę wychodzi naprawdę bardzo tanio. W niektórych przypadkach w gazetce znaleźć można też informacje, czym (jeśli w ogóle) da się zastąpić droższy produkt, wykorzystywany w danej potrawie.

Klient nasz pan

Promocje, o których informuje gazetka, bywają całkowicie losowe, ale czasami są opracowywane na podstawie świadomych wyborów klientów. Przeceniane bywają produkty wyjątkowo popularne jak i te, których nikt nie kupuje z powodu niskiej opłacalności. Dane z gazetki pozwolą odkryć daną rzecz na nowo, a jeśli dostępne są jeszcze informacje na temat możliwego wykorzystania, przepisy, ciekawostki, czyni to istotną okazję do spróbowania czegoś nowego. Najciekawsze gazetki są sezonowe lub związane z nadchodzącymi ważnymi okazjami, takimi jak cykliczne święta lub zjawiska.

A może w Internecie?

Informacje z gazetek Lewiatan można też przyswoić, odwiedzając stronę internetową sieci. Dla wielu osób strona ta jest prawdziwą kopalnią wiadomości, oferującą znacznie więcej danych niż pojedyncze gazetki. Oprócz danych na temat cen i promocji można tam poczytać o najlepszych sposobach na przygotowanie różnych dań, poznać triki pań domu, jak też dowiedzieć się więcej o oryginalnych produktach spożywczych. Na stronie są też dostępne wydania wielu gazetek publikowanych wcześniej przez sieć Lewiatan – można do nich zajrzeć w razie potrzeby.

Dodaj komentarz