Systemy dedykowane hotelom – inteligentny hotel

Dzięki specjalnym systemom dzisiejsze hotele to super nowoczesne a przy tym bardzo inteligentne obiekty. Systemy dedykowane hotelom pozwalają na tworzenie i integrowanie ze sobą odpowiednich urządzeń, które znacznie usprawniają pracę w poszczególnych działach hotelowych.

INTELIGENTNY HOTEL

Inteligentny hotel znajdziemy już w Polsce, tego rodzaju obiekt pozwala do minimum ograniczyć kontakt międzyludzki. Taki hotel jest idealnym miejscem dla introwertyków. Wszelkie sprawy załatwiane są poprzez określone aplikacje i programy komputerowe. Zaczynając już od rezerwacji pokoju, gość może się zaanonsować poprzez Internet i w momencie gdy przyjedzie do tego rodzaju hotelu wszystko czego sobie zażyczył będzie na niego oczekiwać.
W recepcji można się samemu zameldować dzięki odpowiednim panelom, przy pomocy określonych aplikacjom można otworzyć pokój kluczem on line oraz zrobić sobie kawę. Inteligentny hotel pozwala na ogromną samodzielność, daje gościom swobodę, wygodę i pozwala, w danym hotelu, poczuć się bardzo dobrze i swobodnie.

WSZYSTKO MOŻLIWE JEST DZIĘKI ODPOWIEDNIEJ AUTOMATYCE HOTELOWEJ

Dedykowane systemy i odpowiednia automatyka hotelowa pozwala na bardzo proste sterowanie pracą danego hotelu w porozumieniu z odpowiednimi programami komputerowymi. Praca w tak inteligentnym hotelu jest łatwa i bardzo prosta a goście hotelowi są zadowoleni z wszelkich usług.

HOTEL INTELIGENTNY DAJE SAME KORZYŚCI

Poczynając już od możliwości wygenerowania dużych oszczędności energii. Zwiększając zadowolenie gości i dając im ogromne poczucie prywatności, inteligentny hotel to miejsce gdzie zapobiega się wszelkim stratom, poprzez szybką reakcję na wszelkiego rodzaju powstałe usterki i awarie. Odpowiednie systemy dedykowane hotelom dają ogromne możliwości poprzez danie odpowiednich narzędzi w kierowaniu obiektem hotelowym.
Hotel nowoczesny, konkurencyjny i innowacyjny to dzisiaj hotel inteligentny, którego praca oparta jest na ogromnej komputeryzacji i na wielu systemach dedykowanych hotelom.

CO OFERUJE INTELIGENTNY HOTEL?

Automatyka hotelowa w inteligentnym hotelu to:
– zamki on line do pokoi hotelowych,
– sygnalizacja obecności w pokojach hotelowych,
– możliwość centralnego sterowania klimatyzacją, ogrzewaniem czy wentylacją w pokojach hotelowych,
– sygnalizacja przywoławcza dla osób niepełnosprawnych,
– możliwość sterowania oświetleniem,
– sygnalizacja użycia minibaru,
– pełna integracja z całym monitoringiem hotelu,
– doskonała współpraca z całym oprogramowaniem służącym do zarządzania danym hotelem,
– pełna i całościowa wizualizacja obiektu hotelowego,
– istnienie panelu życzeń gościa hotelowego.

Systemy dedykowane dają niesamowite ułatwienia w prowadzeniu hotelu, tworzą miejsce wypoczynku super nowoczesnym i bardzo komfortowym. W dzisiejszych czasach tego rodzaju obiekty są już coraz częściej spotykane a ich unowocześnianie coraz bardziej rozbudowane.

Dzięki sterowaniu, poprzez odpowiednie panele i aplikacje zarządzanie hotelami stało się proste dla osób pracujących w obiektach hotelowych.

Dodaj komentarz