Poznaj nowoczesne i ekskluzywne lampy włoskie

Niektórzy z nas borykają się aktualnie ze zmianą swoich wnętrz lub kreują je całkowicie od podstaw. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że oświetlenie w naszych pomieszczeniach ma olbrzymie znaczenie. To ono pomaga nam funkcjonować, gdy słońce zachodzi, podkreśla przestrzeń oraz posiada funkcję dekoracyjną. My dziś skupimy się na lampach włoskich, które od kilku sezonów zawładnęły rynkiem i cieszą się powodzeniem u klientów. Dlaczego?

Po pierwsze – klasyka połączony z nowoczesnym designem

Lampy włoskiehttp://blue-light.com.pl/ – zostały stworzone przez najlepszych na świecie projektantów, którzy słyną z dbałości o każdy szczegół oraz precyzji wykonania. Wśród nich znajdziemy między innymi: żyrandole, plafony, kinkiety, lampy biurkowe i gabinetowe czy lampy podłogowe stojące. Każde z nich wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu służą swoim użytkownik przez wiele, wiele lat.

Po drugie – różnorodne formy, kształty i kolory

Lampy włoskie nadają się do każdego typu pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się w klasycznych salonach, nowoczesnych biurach, klimatycznych restauracjach czy eleganckich apartamentach hotelowych. Dzięki różnorodności lamp jaka występuje na rynku, klient może wybierać lampy włoskie o fantazyjnych kształtach, z wyjątkowymi zdobieniami oraz pełną gamą kolorystyczną. Dzięki nim otrzymuje światło o jasnej i przyjemnej barwie, a przy zastosowaniu żarówek energooszczędnych, ledowych czy halogenowych klient nie musi obawiać się rachunków za prąd.

Po trzecie – jakość wykonania

Mimo, że od lat w naszych mieszkaniach i domach prym wiodły proste szklane plafony, to aktualnie co raz to większa grupa klientów decyduje się na nowatorskie lampy włoskie prawie w każdym pomieszczeniu.
Magazyny wnętrzarskie w swoich pismach również coraz chętniej stawiają na lampy włoskie, które słyną z jakości i solidności, co sprawia że lampa zawieszona w dość prostym i minimalistycznym pomieszczeniu może stanowić wyjątkową ozdobę.

Po czwarte – łatwa dostępność

Nowoczesne lampy włoskie można nabyć zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Dla bardziej wymagających klientów, wiele sklepów posiada katalogi, z których to można zamówić wyjątkowe lampy prosto z Włoch. Ceny lamp kształtują się w różnym przedziale. Wszystko zależy od materiału, z którego są wykonane, wielkości, kształtu czy sposobu montażu. Proste lampy sufitowe można nabyć już za kwotę 300- 400 zł, plafony czy lampy biurkowe to wydatek rzędu 200 zł, z kolei cena klasycznych kryształowych lub mosiądzowych ciężkich żyrandoli waha się w przedziale między 1000zł – 2000 zł.

Oświetlenie to bez wątpienia niezwykle ważny element zarówno każdego mieszkania, domu, biura czy restauracji. Warto postawić na lampy, które nie tylko podobają się nam wizualnie, ale posiadają wszystkie parametry bezpieczeństwa i funkcjonalności oraz dodatkowo, świetnie skomponują się z zaprojektowanym przez nas wnętrzem. Jeżeli mamy wątpliwości co do asortymentu, na który powinniśmy się zdecydować – warto nasz wybór skonsultować z fachowcami, którzy profesjonalnym okiem dopasują nam lampę do naszego pomieszczenia.

Dodaj komentarz