Oferty serwisu samochodowego Ford

Każdy posiadacz samochodu chciałby zawsze jeździć sprawnym pojazdem. Jest to oczywiste, ponieważ ewentualne awarie naszego samochodu mogą przysporzyć nam sporo kłopotów. Oczywiście nie da się uniknąć wszystkich usterek, jednak w przypadku samochodu ważne jest regularne dokonywanie przeglądów i serwisowanie. Niestety, w tym przypadku wiele osób ma problem, ponieważ często zdarza się, że nie znamy dobrego mechanika. Oddanie naszego samochodu w ręce niesprawdzonego specjalisty, często sprawia, że po naprawie zostajemy nadal niesprawnym samochodem oraz dodatkowo chudszym portfelem. Warto, więc korzystać z autoryzowanych serwisów, bowiem oferują one najwyższy poziom jakości oraz specjalizację ukierunkowaną na konkretną markę samochodu. Przykładem takiego miejsca jest serwis Forda NH Motors z Krakowa. Co oferuje to miejsce?

Przeglądy serwisowe

Ważnym elementem profilaktyki jest regularne wykonywanie przeglądów serwisowych. Specjaliści Forda zalecają dokonywanie tej czynności przynajmniej raz w ciągu roku lub po przejechaniu określonej liczby kilometrów. Wbrew pozorom nie jest to droga usługa, ponieważ jednorazowa opłata wynosi 99 zł. W pakiecie mamy m.in. sprawdzenie przewodów olejowych, przegubów czy układu wydechowego. Regularne korzystanie z serwisu zapewnia nam duże prawdopodobieństwo braku usterek w najbliższej przyszłości. Dodatkowo otrzymujemy wpis do naszej książki serwisowej, poświadczający o wykonaniu przeglądu w autoryzowanym serwisie. Taka dokumentacja podnosi wiarygodność pojazdy przy ewentualnej odsprzedaży.

Naprawa pojazdów

Dokonywanie napraw pojazdów to jedno z istotniejszych zajęć serwisu Forda. Zaletą reperowania samochodu w autoryzowanym serwisie jest niewątpliwie zachowanie gwarancji, ponieważ wszelkie naprawy wykonywane są na oryginalnych częściach. Sprawia to, że korzystamy z podzespołów stworzonych specjalnie do naszego auta, więc nie musimy obawiać się o ewentualne niedopasowanie czy złe działanie. Naprawa pojazdów w NH Motors Kraków odbywa się po uprzednim ustaleniu terminu, co pozwala nam na oszczędzenie czasu.

Ford Motocraft Service

Ciekawą usługą oferty serwisu jest Ford Motocraft Service. Dotyczy ona samochodów forda, które ukończyły co najmniej 4 lata. Usługa polega na sprawdzeniu samochodu oraz wymianie oleju silnikowego oraz filtrów paliwa i oleju. Jednorazowa opłata za całość to 329 złotych. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych usług, również w tym przypadku naszym samochodem zajmą się specjaliści forda, którzy korzystają z najnowszych narzędzi diagnostycznych i serwisowych.

Pomoc drogowa 24 H

Serwis forda w swojej bogatej ofercie posiada również usługę pomocy drogowej dostępnej 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Dojazd do samochodu wymagającego naprawy to maksymalnie 60 minut. W ramach usługi nasze auto może zostać naprawione na miejscu lub odholowane do serwisu. Dla użytkowników przewidziano również bezpłatny samochód zastępczy lub bilety kolejowe/lotnicze umożliwiające powrót do domu. Warto dodać, że usługa obejmuje cały świat.

Dodaj komentarz