Komis w Zabrzu – dowiedz się więcej

Ja-Now- An (komis Zabrzehttp://www.pewnyautomobil.pl/auto-uzywane-co-oferujemy-ci-w-naszym-salonie-w-zabrzu) to dealer samochodów, który ma ogromne doświadczenie. Swoją działalność prowadzi od 1998 roku. Oferta jest naprawdę ogromna. Znaleźć w niej można głównie samochody używane, które cechują się nadal świetnym stanem technicznym. Jeżeli potrzebujesz dobrego pojazdu, z pewnością znajdziesz go w autoryzowanym komisie samochodowym w mieście – Zabrze.

Komis Zabrze- miejsce, w którym znajdziesz swoje wymarzone auto

W komisie pracuje wiele sprawdzonych mechaników, którzy świetnie wykonują swoje obowiązki. Właśnie dlatego każdy samochód przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany i ewentualnie naprawiany. Wybierając komis Zabrze, można mieć pewność, że zaoszczędzi się wiele pieniędzy, ponieważ auta są dość tanie. Jeśli klient chce poznać więcej szczegółów, zawsze może zadzwonić do komisu lub zjawić się na miejscu. Przez telefon można dowiedzieć się wiele informacji na temat auta. Mechanik poinformuje o tym, w jakim stanie technicznym jest pojazd. Komis znajduje się w na granicy Zabrza i Gliwic w okolicy jednego z największych w Europie węzła autostradowego „Sośnica”, który łączy autostradę A4 z A1. Łatwy dojazd mają do niego mieszkańcy miast: Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice. Do komisu można trafić z łatwością – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Warto również wspomnieć o tym, że w serwisie pracują sami wykwalifikowani pracownicy, którzy sprowadzają samochody bardzo różnych marek. Mechanicy mają do swojej dyspozycji profesjonalne maszyny oraz urządzenia, dzięki którym mogą sprawdzać stan samochodów na bieżąco. Komis Zabrze wykonuje naprawy w formie bezgotówkowej. Dodatkowo ogromną zaletą jest to, że firma pozwala na dokonanie zakupu na raty, co jest atrakcyjną opcją dla wielu osób. Każdego dnia sprowadzane są nowe samochody, dzięki czemu oferta jest wciąż poszerzana.

Skorzystaj z oferty komisu samochodowego

W ofercie Komisu znajduje się wiele świetnych pojazdów, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Na stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia samochodów używanych oraz otrzymać o nich najważniejsze informacje. Samochody dostępne są w niskich i atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wiele osób będzie mogło sobie pozwolić na taki zakup. Atutem jest to, że na stronie internetowej opisane jest wyposażenie każdego samochodu. W niektórych autach znajdują się: czujniki parkowania, klimatyzacja automatyczna, poduszki powietrzne oraz lusterka zewnętrzne. Natomiast w wielu pojazdach znajdują się: światła przeciwmgielne, światła LED, szyby boczne z przodu oraz komputery pokładowe. Przed sprzedażą mechanik ma za zadanie sprawdzić stan hamulców oraz stan nadwozia. To naprawdę niesamowicie ważne. Oprócz tego sprawdza się komorę silnika, ponieważ może to dać gwarancję, że wszystkie pojazdy spełniają normy. Każdy klient może zyskać pewność, że pojazdy są całkowicie bezpieczne.

Z całą pewnością warto skorzystać z oferty komisu samochodowego, który znajduje się w Zabrzu. Wszystkie pojazdy są sprawne oraz bezpieczne. Warto dołączyć do zadowolonych klientów, którzy cieszą się świetnym autem.