Jak urządzić córce idealne urodziny?

Przygotowanie urodzinowej imprezy dla córki – niezależnie od tego, czy ma ona 5,10, czy 15 lat – to spore wyzwanie dla każdego rodzica. W jaki sposób urządzić idealne urodziny? O czym należy pamiętać? W dzisiejszym tekście odpowiemy na te pytania. Pokażemy Ci, jakie są 4 elementy, które musisz wziąć pod uwagę.

1. Zacznij od sporządzenia listy gości i wybrania terminu

Zanim zaczniesz zastanawiać się, jaki będzie motyw przewodni imprezy, czy gdzie ją zorganizujesz, musisz sprecyzować dwie najważniejsze kwestie – termin oraz listę gości. Najlepiej urządzić przyjęcie w sobotę, jeśli rozdasz zaproszenia z odpowiednim wyprzedzeniem, wtedy masz szansę na sporą frekwencję. W końcu nie chcesz, by na imprezie zabrakło ważnych osób dla solenizantki.

Gdy już wiesz, kiedy odbędzie się przyjęcie, możesz przejść do listy gości. Jeśli nie chcesz zaskoczyć jubilatki, to wystarczy się tylko z nią skonsultować. Córka najlepiej będzie wiedziała, kogo wpisać na listę i czyja obecność sprawi jej radość. Jeśli jednak organizujesz przyjęcie niespodziankę, wtedy samodzielnie musimy zastanowić się, komu dać zaproszenie.

2. Pomyśl nad lokalizacją

Kiedy już listę gości i termin mamy ustalony, teraz możemy pomyśleć nad lokalizacją. Finalna decyzja zależy przede wszystkim od charakteru przyjęcia, od stopnia jego formalności i, oczywiście, funduszy, jakie mamy do dyspozycji.

Jeśli spodziewasz się kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu gości, zastanów się, czy nie lepszym wyborem będzie impreza na sali zabaw (w przypadku młodszych dzieci) czy w plenerze lub restauracji (w przypadku młodzieży). Przy mniejszej ilości gości warto urządzić imprezę w domu.

3. Torty urodzinowe dla dziewczynek głównym punktem imprezy

Obecnie torty urodzinowe dla dziewczynekhttp://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-urodzinowe/26– przypominają małe arcydzieła i często są głównym elementem całej imprezy. Jaki tort wybrać? To wszystko zależy od zainteresowań oraz wieku solenizantki.

Jeśli córka ma kilka lat, warto zamówić tort 3D w kształcie ulubionej postaci z bajek lub z motywem nawiązującym do zainteresowań. Dużą popularnością cieszą się torty w kształcie Barbie, z świnką Peppą lub Elzą i Anną z Krainy Lodu.

Dla starszych dziewczyn lepiej zamówić tort w kształcie torebki z logo znanego projektanta lub z ulubioną postacią z komiksów.
Oczywiście, istotny jest też smak. W Torty Jak Marzenie możesz wybierać z różnych propozycji, w tym:

• smak śmietankowo-owocowy,
• smak tradycyjny,
• smak węgierski,
• smak malina-marakuja,
• smak chrupek,
• smak pralinek,
• smak szwarcwaldzki,
• smak kajmakowy,
• smak cynamon-gruszka.

4. Klimatyczne dekoracje

Ostatnią rzeczą, o jakiej musisz pomyśleć, są dekoracje. Aby wiedzieć, jak udekorować dom, musisz wybrać motyw przewodni. Nie musi by mocno sprecyzowany, np. urodziny w stylu księżniczki, ale może nawiązywać do pasji córki. Jeśli nie masz pomysłu, warto chociaż ograniczyć się do ulubionego koloru solenizantki.