Jak świętować urodziny firmy?

Imprezy firmowe są zawsze okazją do integracji całego zespołu pracowników. Znika wtedy podział na poszczególne stanowiska i każdy z każdym może się pośmiać i rewelacyjnie bawić w znakomitej oprawie smacznego cateringu. Miłymi i wyśmienitymi akcentami danego przedsięwzięcia są torty firmowe, doskonale wpasowujące się na czas obchodzenia urodzin firmy.

Rodzaj i forma

Biorąc pod uwagę rodzaj działalności, a także okazję do świętowania można stworzyć niebanalne dzieło sztuki, które urozmaici całą imprezę. Torty firmowe mogą przybrać formę indywidualnie zaprojektowanej kompozycji na wzór loga firmy, a także głównego przedmiotu, który będzie wyjątkowym odznaczeniem. Jeśli jest to studio fotograficzne, to świetny będzie tort w kształcie aparatu, a jeśli siłownia to gryf z obciążeniem. Oczywiście można postawić na konkretną bazę do tortu, czyli wyselekcjonować to, czy ma być on okrągły, prostokątny, kwadratowy, i czy ma zawierać piętra. W ten sposób można rewelacyjnie urozmaicić cały wygląd. Dodatkowe ozdoby, które na nim zostaną umieszczone muszą trafiać w konkretną tematykę. Nasze doświadczenie sprawia, że torty mają unikatową formę i zawsze są niemalże swoistym dziełem sztuki. Masa marcepanowa, z której tworzona jest zewnętrzna warstwa może przybrać najbardziej wymyślne koncepcje.

Urodzinowa niespodzianka

Torty firmowe są wspaniałym wyborem, jeśli chce się podkreślić urodzinową okazję, a także wprowadzić luźniejszą atmosferę daleką od codziennych obowiązków. Co więcej, gdy wszyscy zgromadzeni ujrzą tort, który będzie wyrażał to, czym się zajmują, to można liczyć na uśmiechnięty sukces. Otworzenie się na nowe możliwości, perspektywa przyjemnie spędzonego czasu będą wyznacznikiem tego, że warto było postarać się o wyjątkową słodką przekąskę. Urodziny są raz w roku, wobec czego inwestycja w niezapomniane przeżycia będzie efektem lepszych działań w przyszłości.

Szczególne wyznaczniki

Smakowite w środku, i niecodzienne ze względu na swoją oryginalną oprawę – torty przez nas tworzone mogą być zaserwowane dla każdego rodzaju działalności. Można zatem łatwo dostosować wszystkie opcje: smak, wielkość, napis na torcie. Do tego proponujemy także dobranie: świeczki okolicznościowej, fontanny tortowej, kartki, kokardki. Cały zestaw będzie ze sobą zupełnie harmonizował, a wielkie wow po odebraniu zamówienia jest u Nas zawsze gwarancją. Nie ma nic lepszego i pyszniejszego niż połączenie spektakularnej formy tortu z nadzwyczajnym smakiem. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i uczczenia urodzin firmy, która sprawia, że można być dumnym ze świetnej pracy i codziennego wkładu. Poświęcenie i nagroda są ze sobą połączone, a niebanalne podkreślenie urodzin nadzwyczajnym tortem będzie ewenementem, o którym rozmowy nie ucichną przez długi czas. Czy to będzie wzór zupełnie minimalistyczny, czy też obfity w zdobne dekoracje – tort jest typem must have urodzin firmy i zawsze należy o nim pamiętać. Chwila wnoszenia go jest zdumiewająca, a goście zawsze zostaną usatysfakcjonowani.

Dodaj komentarz